Przewóz osób i towarów
Transport ciężarowy Łódź

Transport ciężarowy

Transport i logistyka to nasza pasja, dlatego każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów z naczepami o różnych gabarytach, w zależności od potrzeb naszych Klientów. Podejmujemy się dostarczenia wszelkiego rodzaju towarów, zawsze na czas, bezpiecznie i bezproblemowo. Nasi kierowcy posiadają licencję międzynarodową, dlatego przyjmujemy zlecenia na dostawy na terenie Polski oraz Europy.

Niezawodność i profesjonalizm to podstawa naszej działalności. Jesteśmy elastyczni i zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, reagując na jego oczekiwania, życzenia i potrzeby. Z nami dostarczysz towar terminowo i bezpiecznie!

Jeśli chodzi o transport ciężarowy Łódź jest świetną bazą logistyczną ze względu na położenie w samym centrum kraju. Nasze doświadczenie, wiedza, kontakty i zaplecze wraz z kadrą odpowiednio przeszkolonych kierowców to gwarancja Państwa zadowolenia z usług na najwyższym poziomie!

Zapytaj o ofertę

Jakość i bezpieczeństwo

Usługi transportowe na wysokim poziomie

Bezpieczeństwo

Nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają stosowne licencje. Zarówno przewożone osoby, jak i towary są ubezpieczone. Pojazdy spełniają normy emisji spalin EURO 6 i są poddawane regularnym przeglądom.

Dostarczamy na czas

Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i ustalamy każdy szczegół przed podjęciem zlecenia. Indywidualne podejście, uczciwość oraz rzetelność sprawiają, że zleceniodawcy są zawsze zadowoleni z naszych usług.

Docieramy wszędzie

Oferujemy szeroki wachlarz usług transportowych, których realizacja jest naszą pasją. Zawieziemy Twoich pracowników, podopiecznych, towar gdzie tylko zechcesz - zadzwoń do nas i porozmawiajmy o tym!