Przewóz osób i towarów
Przewóz dzieci

Transport dzieci – organizacja wycieczek

Bezpieczeństwo to podstawa, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Ich transport podczas wyjazdów zorganizowanych, okolicznościowych czy wycieczek szkolnych to ogromna odpowiedzialność, wyzwanie, ale też przyjemność, bo to najmilsi Klienci!

Nasze pojazdy są zaopatrzone w pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera, dzieci są także objęte ubezpieczeniem NW.

Autokary wysokiej klasy posiadają w standardzie telewizor, WI-FI oraz klimatyzację, co zdecydowanie podnosi wygodę podróżowania, zwłaszcza na dłuższych dystansach. Pojazdy regularnie przechodzą skrupulatne, kompleksowe przeglądy techniczne, a nasi kierowcy wyróżniają się miłym obejściem oraz wysoką kulturą osobistą, dlatego dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo.

Zapytaj o ofertę

Jakość i bezpieczeństwo

Usługi transportowe na wysokim poziomie

Bezpieczeństwo

Nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają stosowne licencje. Zarówno przewożone osoby, jak i towary są ubezpieczone. Pojazdy spełniają normy emisji spalin EURO 6 i są poddawane regularnym przeglądom.

Dostarczamy na czas

Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów i ustalamy każdy szczegół przed podjęciem zlecenia. Indywidualne podejście, uczciwość oraz rzetelność sprawiają, że zleceniodawcy są zawsze zadowoleni z naszych usług.

Docieramy wszędzie

Oferujemy szeroki wachlarz usług transportowych, których realizacja jest naszą pasją. Zawieziemy Twoich pracowników, podopiecznych, towar gdzie tylko zechcesz - zadzwoń do nas i porozmawiajmy o tym!